Бетонозмішувач БРС-130   Подовжена горловина   Бетонозмішувач БРС-165   Бетонозмішувач БРС-200  

 

Піч Вектор-8   Піч Вектор-11   Вінець Запчастини

 

Електродвигун   Сніговідвал ручний на колесах

Огляд бетонозмішувачів від виробника ТОВ ВП «ВЕКТОР-08»

БЕТОНОЗМІШУВАЧ БРС-130, БРС-130к

Якщо вам потрібно купити бетонозмішувач який був би легкий і надійний в роботі вам рекомендуємо бетонозмішувач БРС 130. Вихід готової суміші 105-110 літрів - це дві невеличкі тачки бетонного розчину. Легкість і надійність конструкції дозволяють її транспортувати одній людині по будівельному майданчику. При виборі моделі бетонозмішувача врахуйте скільки людей будуть задіяні в роботах. Якщо це не більше двох працівників і бетон буде транспортуватись за допомогою тачки то вам не потрібно переплачувати і купити бетонозмішувач більшого об’єму ніж БРС-130.

БЕТОНОЗМІШУВАЧ БРС-165, БРС-165к

Вам потрібно купити бетонозмішувач який був би компактний і одночасно не давав би «перепочити» трьом вашим будівельникам? Тоді БРС-165 це саме те! 130-135 л. реального виходу бетонної суміші за один заміс.

Ви можете запланувати безперервну роботу протягом всього дня не хвилюючись за перегрів двигуна, наш двигун на це розрахований!!! Спеціальна модель для роботи з гранітною крихтою !!! Дзвоніть!!!

БЕТОНОЗМІШУВАЧ БРС-200

БЕТОНОЗМІШУВАЧ БРС-200 дасть вам три тачки розчину за один заміс, тому радимо купити цю модель повноцінним бригадам будівельників або купити цей бетонозмішувач з виходом бетону 165л для робіт, де вивантаження розчину потрібне на місці роботи в землю (невеличкі фундаменти, стіни вигрібних ям, масивні фундаменти під забори). Двигун виробництва Вектор-08 бетонозмішувача 1100 Вт з мідною обмоткою забезпечує якісну роботу бетонозмішувача протягом всієї зміни без перерв!!!

При плануванні роботи бетонозмішувачем в середині приміщень ми рекомендуємо придбати бетонозмішувач БРС-130к або БРС-165к (композитний вінець).

Перевага композитного вінця в його безшумності і ударостійкості. При падінні бетонозмішувача на бетонну підлогу чавунний вінець бетонозмішувача ймовірно трісне, а його собрат - композитний вінець, максимум зазнає деформації зубів одного з шести сегментів, який ви можете придбати у нас і легко замінити. Ціна сегмента композитного вінця для бетонозмішувач складає 50 грн., ціна чавунного вінця 700-900 грн. Композитний вінець з 30% скловолокна бетонозмішувача Вектор-08 це суто унікальна розробка нашого підприємства якість якої ми гарантуємо.

Зверніть увагу що у всіх китайських аналогів, на відміну від бетонозмішувачів Вектор -08, реальний об’єм менший за фактичний на 20% (замовлення китайських мішалок з реальними характеристиками не приносить прибуток недобросовісним імпортерам). Ми не йдемо на такі кроки бо поважаємо нашого покупця. А конструкції з радянського аналогу з відкритим двигуном і звареним з сегментів баку є важкі для транспортування однією людиною по буд майданчику.

Клієнти, які купили бетонозмішувач Вектор-08 з 2004 році ( початок виробництва бетонозмішувачів) можуть з упевненістю звернутись до нас за запчастинами до бетонозмішувача і ми надішлемо їм діючі запчастини, які з легкістю підійдуть на найперші зразки. Тому ми гарантуємо нашим клієнтам сервісну підтримку на весь термін експлуатації нашої бетономішалки, чого ви не знайдете у китайських аналогів. Звернувшись безпосередньо до нас ви будете приємно здивовані нашим підходом і цінами на комплектуючі до бетонозмішувача.

Зверніть увагу на ринку присутні китайські мішалки під брендом «Vector-V».

На всіх етикетках і коробках шукайте «Вектор-08» not Vector

Купи бетонозмішувач Вектор-08 і отримай такі переваги:

1. Легко збірний каркас з квадратної труби 50/50 (у імпортних аналогів П-профіль або тонка кругла труба). Посилений швелером вузол опори чаші ( у імпортних без підсилення) забезпечує надійність і безпеку в роботі. Збирання бетонозмішувача дуже легке - бак з дугою знаходиться вже в зібраному стані.

2. Двигун до бетонозмішувача власного виробництва, потужності 800Вт або 1100Вт. оснащений кнопкою магнітним пускачем і термодатчиком (у разі перегріву відключає двигун і ввімкнути можна тільки після остигання повторним натисканням кнопки), незамінний при роботі під сонцем у 35-40 град. спеки, коли тільки сам корпус двигуна нагрівається від сонця до 90 градусів. Температура спрацювання датчику двигуна 135С.

*Зверніть увагу що китайські аналоги двигунів не відповідають заявленій потужності

3. Об’єм бака і потужність двигуна бетонозмішувача відповідає паспортним даним що підтверджуємо Українським сертифікатом відповідності.

4. Гарантійний ремонт і післягарантійне обслуговування забезпечується виробником ТОВ «Вектор-08». Гарантія на всі деталі і вузли (зазвичай, представники китайських аналогів дають тільки на двигун)

5. Шестерня масивна і виготовлена з сталі 45

6. Підшипниковий вузол шестерні включає два підшипники + поліамідний підшипник – втулку для запобігання потрапляння цементного пилу у підшипник.

7. Всі запчастини завжди в наявності за найнижчими цінами! Відправка запчастин по всій Україні.

ПРИДБАВШИ БЕТОНОЗМІШУВАЧ ВИРОБНИЦТВА ТОВ ВП «ВЕКТОР-08» ВИ БУДЕТЕ ЗАДОВОЛЕНІ ЙОГО РОБОТОЮ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО ЧАСУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ!!!!